Home2021-03-18T10:52:22+02:00

Przyprowadź do Nas swojego malucha

Przedszkola ″Malinowy Domek″ zapraszają dzieciaki w wieku od 2,5 do 6 lat. Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 – 17:30, przez cały rok kalendarzowy.

Nasze placówki zapewniają kompleksową opiekę sprawowaną przez wykwalifikowanych pedagogów, dbałość o wszechstronny rozwój i stymulację każdego wychowanka oraz indywidualne podejście do dziecka. O pełne brzuszki i zbilansowaną dietę Naszych podopiecznych dbamy osobiście. Przedszkola posiada własną kuchnię.

Więcej
rzyprowadź do Nas swojego malucha
O nas

O nas

„Malinowy Domek” powstał przede wszystkim, by nieść radość i szczęście Naszym milusińskim, a pobyt w Naszym Przedszkolu stał się dla nich niezapomnianą i wartościową przygodą. Chcielibyśmy, by moją placówkę tworzyli zaangażowani w swoje dziecko rodzice oraz ich radosne i ciekawe świata pociechy.

Więcej

Dlaczego warto wybrać naszą placówkę?

Opieka przez cały rok

Własna kuchnia

Indywidualne podejście do każdego dziecka

Wykwalifikowana kadra

Bogata oferta zajęć pakietowych

Dlaczego warto nas wybrać?

Wysoki poziom zajęć prowadzonych na terenie przedszkola

Opieka logopedy i psychologa

Opieka pedagoga specjalnego i fizjoterapeuty

Organizacja urodzin i imprez okolicznościowych

Edukacja

Odnajdujemy drzemiący potencjał, wspieramy rozwój talentów i zainteresowań.

U Nas nie będzie można się nudzić!!! My wiemy, że zabawa to atrybut dzieciństwa i nie zabraknie jej nawet podczas zdobywania wiedzy!

Głównym obszarem naszych planowanych i realizowanych działań dydaktycznych jest realizacja opracowanej przez MEN postawy programowej wychowania przedszkolnego. Na jej podstawie nauczyciele przygotowują miesięczny plan pracy z własną grupą.

Edukacja
Żywienie

Żywienie

Przedszkole posiada własną kuchnię. Samodzielnie przygotowujemy zdrowe i smaczne posiłki dla dzieci. Do każdego posiłku dziecko otrzymuje napój. Przez cały dzień w przedszkolu dzieci mają dostęp do niegazowanej wody mineralnej.

Więcej

Edukacja językowa

W naszym przedszkolu zajęcia z języka angielskiego prowadzą lektorzy pracujący w Szkole Językowej specjalizującej się w edukacji językowej małego dziecka. Ponadto dzieci mają bieżący kontakt z anglojęzycznym native speakerem.

Edukacja językowa
Rekrutacja i zapisy